Wyślij wiadomość
Dom

Nanjing Sonny Imp& Exp Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Nanjing Sonny Imp & Exp Co., Ltd, kluczowy członek sojuszu fabryk zabawek w rejonie Nanjing.

 

Zajmujemy się wyspecjalizowaną produkcją pluszowych zabawek, pluszowych plecaków, animowanych zabawek, breloczków i innych pluszowych akcesoriów. Zawsze jesteśmy w czołówce mody na zabawki.

 

Nasza fabryka ma wiele audytów, takich jak BSCI, SEDEX, Walmart, Target, Sedex, Coca-Cola, ICTI, FAMA i tak dalej.

 

Od 15 lat utrzymujemy stały kontakt z naszymi cenionymi klientami w Europie, USA.Doświadczenie na rynku międzynarodowym sprawia, że ​​wiemy dlaczego, wiemy co i jak w tej branży.

 

Poszukujemy nowych rynków, aby obsługiwać większą liczbę klientów.

 

Oferujemy nowe pozycje i tworzymy na życzenie klientów lub próbki od klientów.

 

OEM jest również mile widziany.

 

 

Zabawki to percepcja świata zewnętrznego przez dzieci, ukazująca ich najbardziej rozwijające się ideały i aspiracje.Sonny, daj dzieciom tego świata skrzydła ich marzeń.

W 2012 roku Sonny została założona w Nanjing.Koncentrujemy się na eksporcie pluszowej zabawki, pluszowego plecaka, animowanej pluszowej zabawki i wszelkiego rodzaju lekkich artykułów przemysłowych.Staramy się znaleźć produkty, które dobrze odpowiadają potrzebom naszych klientów.Produkty i usługi szyte na miarę dla klientów.Naszą przeprowadzką jest duże zapotrzebowanie klientów.

Sonny jest zawsze w czołówce mody na zabawki.Odkrywanie, nauka.I opracowywanie nowych tkanin i nowych stylów.Zaczynamy od kreatywnego planowania i tworzenia próbek.Trzymając się profesjonalnej postawy projektowej, co tydzień organizujemy spotkania w celu omówienia rozwoju nowych produktów.Każdego roku stale badamy rynek w Niemczech, Francji, Japonii, USA i tak dalej, uczestniczymy w wypuszczaniu nowej mody.Zwracamy uwagę na rozwój podstawowych technologii, oryginalne kreatywne pomysły i szanujemy prawa własności intelektualnej.

Pragniemy być lepsi i iść dalej.Aby szczegóły nie były idealne, wciąż na nowo samplujemy, dostrajamy i poprawiamy.Zawsze zwracamy uwagę na zmiany przepisów i regulacji dotyczących bezpieczeństwa zabawek i zgodnie z różnymi normami bezpieczeństwa na różnych rynkach eksportu zabawek, zajmujemy się szczegółami w procesie projektowania, aby uniknąć różnych zagrożeń bezpieczeństwa.Nasze zakłady produkcyjne i dostawcy posiadają pełne audyty.Nasza fabryka zatrudnia ponad 100 pracowników, a zdolność produkcyjna rozwija się, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów.

Zespół Sonny'ego jest jak rodzina, ciepła i kochająca.Mamy różne projekty integracyjne, bogate i kolorowe.Pracownicy, których inspiruje miłość, rozwijają się w swojej karierze, robią szybkie postępy i czują się szczęśliwi.W naszym środowisku pracy każdy stara się doskonalić.

Naszym obowiązkiem i zobowiązaniem jest zrobienie czegoś w celu ochrony środowiska Ziemi.Znacznie zmniejszamy nasz wpływ na środowisko, oszczędzając energię i wodę, przetwarzając papier biurowy i ulepszając opakowania produktów, a także ekologiczne podróże.Dążymy do dostarczania produktów wyższej jakości i dbamy o pozyskiwanie materiałów i produkcję zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej i uczciwego postępowania.Nie tylko dlatego, że pomaga pracownikom tworzyć lepszą przyszłość, ale także chroni klimat planety.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

W 2012 roku Sonny została założona w Nanjing.

 

Koncentrujemy się na eksporcie pluszowej zabawki, pluszowego plecaka, animowanej pluszowej zabawki i wszelkiego rodzaju lekkich artykułów przemysłowych.

 

Staramy się znaleźć produkty, które dobrze odpowiadają potrzebom naszych klientów.

 

Produkty i usługi szyte na miarę dla klientów. Naszą motywacją jest duże zapotrzebowanie klientów.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Synek

Coroczne wyprzedaże : 1000000.00-2000000.00

Rok założenia : 2012

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Nanjing Sonny Imp&amp; Exp Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Nanjing Sonny Imp&amp; Exp Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Nanjing Sonny Imp&amp; Exp Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Nanjing Sonny Imp&amp; Exp Co., Ltd. Certyfikaty